Bodrum İnşaat Tadilat Hizmetleri
Bodrum İnşaat Ürünlerimiz
Bodrum İnşaat Dekorasyon Hizmetleri

Hakkımızda

Misyonumuz

Sektöründe usta elleriyle, hünerlerini büyük bir titizlik ve kalite anlayışıyla icra etmek; ehliyetli kadromuz ile Bodrum ve çevresinde dekorasyon alanında aranan firma olmak. Eğitim ile becerilerimize gelişen teknolojiyide ekleyerek kalite bilincimizi arttırmak

 

Vizyonumuz

Bodrum Yapı Dekorasyon müşterilerinin problemlerini doğru olarak algılayıp ve uzman kadrosuyla en doğru çözümü bulup en kısa süre içinde uygulayarak müşteri memnununiyetini kazanır. Firma çalışanlarımızın eğitim ve öğrenimleri çıraklıktan bugüne gelen profesyonel ustalık tecrübesiyle bütünlenmiştir.. Gerek yaşam merkezlerinizi gerekse işyerlerinizi gelişen teknolojiye ayak uydurarak harika mekanlara dönüştürüyoruz.

 

Kalite Politikamız

Biz Bodrum Yapı Dekorasyon olarak öncelikle işimizde kaliteyi, eserlerimizde modern hayatın çizgilerini yansıtmayı ve müşteri memnuniyetini, güvenini firma prensibi olarak birinci sırada tutmaktayız. Firma olarak farkımız başladığımız işleri taahhüt edilen süre içinde kaliteyi, modern bakış açısının getirdiği en güzel sanatsal çizimleri harmanlayarak müşterilerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürmektir. İşlerinizi bir kez yapmak değil, gerek kalite gerekse sizi doğru anlamış olmanın getirdiği siz müşterilerimizin beğenisini kazanarak yeni projelerinizde tekrar sizinle çalışabilmektir.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

 

Kalite nedir? Kalitenin Boyutları Nelerdir?

Kalite en genel anlamıyla, bir ürün ya da hizmetin, müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilme derecesi olarak tanımlanmakla beraber, bir ürün ya da hizmetin belirlenen özelliklere uygunluğunu ve hatasız olma derecesini gösteren bir performans boyutu olarak da ele alınmaktadır.

 

Kaliteli bir ürün ya da hizmetten söz ettiğimiz zaman, genellikle ihtiyaç ve beklentilerimizi karşılayan ya da aşan bir ürün ya da hizmeti düşünürüz. Bu ihtiyaç ve beklentiler çoğu zaman ürünün kullanım amacına ve satış fiyatına göre şekillenmektedir. Örneğin, bir müşterinin yol kenarında yer alan bir motelden beklediği performans beş yıldızlı bir otelden beklediği performanstan farklıdır. Çünkü her ikisinin de fiyatı ve beklenilen hizmet düzeyi birbirinden farklıdır.

 

Eğer bir ürün ya da hizmet ihtiyaç ve beklentilerimizi karşılıyorsa, kalite düzeyinin iyi olduğunu düşünürüz. Bu noktada, kalite aslında müşterinin algısıyla ilgili bir kavram olarak karşımıza çıkmaktadır. Bir ürün ya da hizmetin algılanan performansı beklentilerimizi karşılıyorsa iyi (kabul edilebilir) kaliteden, beklentilerimizin altında kalıyorsa düşük kaliteden, beklentilerimizi aştığı durumda ise yüksek kaliteden söz ederiz. Algılanan performans, aslında ürününün müşteri için neleri yapabildiğidir. Buradan hareketle, kalite matematiksel olarak şu şekilde ifade edilebilir.

 

Kalite=Algılanan Performans/Beklentiler

 

Örneğin, bir müşterinin satın almak istediği otomobilin performansı ile ilgili beklentisi sadece düşük yakıt tüketimi ise ve otomobil bunu sağlıyorsa, müşteri açısından otomobilin kaliteli olduğu söylenebilir.

 

Bu açıklamalara rağmen, kalitenin aynı zamanda soyut ve karmaşık bir kavram olduğunu görürüz. Farklı ürün veya hizmetler için ya da farklı kişiler-üreticiler, tasarımcılar, yöneticiler, müşteriler, hatta farklı kalite guruları-açısından kalitenin algılanışı birbirinden farklıdır.

 

Kalitenin boyutları ise genel olarak performans, ek unsurlar, uygunluk, güvenilirlik, dayanıklılık, hizmet görürlük, estetik ve itibar olmak üzere sekiz başlık altında toplanmaktadır. Bu unsurlar aşağıdaki gibi açıklanabilir:

 

-Performans: Bir ürün veya hizmetten beklenilen birincil özelliklerdir. Bir televizyonun görüntüyü net vermesi, bir otomobilin yakıt tüketiminin düşük olması, bir üniversitenin mezunlarının iş bulma oranı ve süresi, bir hastanenin doğru ve etkili tedavileri uygulaması örnek olarak verilebilir.

 

-Ek Unsurlar: Bir ürün veya hizmetten beklenilen ikincil özelliklerdir. Bir televizyonun uzak kumandalı olması, bir otomobilin merkezi kilitleme sisteminin olması, bir üniversitenin öğrencilerine sağlık hizmeti sunması, bir hastanenin dahili eczanesinin olması örnek olarak verilebilir.

 

-Uygunluk: Bir ürün veya hizmetin spesifikasyonları veya sektör standardlarmı karşılıyor olmasıdır. Bir otomobilde ABS sisteminin ve hava yastığının olması, bir hastanenin acil servise sahip olması örnek olarak verilebilir.

 

-Güvenilirlik: Bir ürünün performansının süreklilik arz etmesi olarak tanımlanabilir. Bir otomobil için arızalanmadan geçen süre, bir üniversiteye yaptığı bilimsel araştırmalar nedeniyle duyulan güven örnek olarak verilebilir.

 

Dayanıklılık: Bir ürün ya da hizmetin kullanılabilir ömrü ile ilgili bir kalite boyutudur. Bir otomobil için parçalarının paslanma ve korozyona karşı dayanıklı olması, bir fotoğrafın buruşmalara ve ıslanmaya karşı dayanıklı olması, bir binanın depreme dayanıklı olması örnek olarak verilebilir.

 

-Hizmet Görürlük: Bir ürün veya hizmetle ilgili olarak şikâyetlerin ve problemlerin çözülebilme kolaylığıdır. Bir otomobilin bakım ve yedek parça kolaylığı, bir binanın çatısında oluşabilecek bir sorunda çatıya kolaylıkla ulaşılabilmesi örnek olarak verilebilir.

 

-Estetik: Duyusal nitelik taşıyan (görünüş, renk, çekicilik, koku vb.) bir boyuttur ve ürünün duyulara hitap edebilme yeteneği olarak tanımlanır. Bir otomobilin renk ve tasarımının uyumlu olması, bir hastanenin temiz olması, bir binanın dekoratif özellikler açısından müşterinin zevkine hitap etmesi örnek olarak verilebilir.

 

-İtibar: Bir ürün ya da hizmetin geçmiş performansı ve müşteriler açısından göreli imajı olarak ifade edilir. Bu boyut, müşterinin ürünle ilgili kalite algısını önemli oranda etkileyebilir.

Biz İnsanların Hayatına Değer ve Mutluluk Katmak İçin 

Onlara İlham Veren Ürün ve Hizmetleri Sunarız
Bodrum Yapı Tasarım, Tadilat, Dekorasyon ve İyileştirme Merkezi

Bodrum Yapı Tasarım, Tadilat, Dekorasyon Ve İyileştirme

Komple Tadilat İşleri

 

Profesyonel ekibimizle; Teknik ve Proje uygulamaları ile komple yapı tadilat işlerinizi anahtar teslimi yapmaktayız.

 

Bodrum Yapı Tasarım, Tadilat, Dekorasyon Ve İyileştirme

Bodrum Yapı Mutfak Tadilatı 

Mutfak duvar yıkım örme işleri, mutfak tezgahları kırma sökme, dolap sökümleri, Fayans söküm yapım işleri, sıcak & soğuk su tesisat yer değişiklikleri, elektrik tesisatı işleri ve mutfak dolabı çeşitleri

 

Bodrum Yapı Tasarım, Tadilat, Dekorasyon Ve İyileştirme

Bodrum Yapı Banyo Tadilatı

Küçük alanları en kullanışlı şekilde tasarlayarak dekorasyon ve tadilatını şık, sade veya parlak dilerseniz loş ve zarif tasarımlarımızla banyolarınızı en keyifli hale getirmek için hizmet veriyoruz

 

Bodrum Yapı Tasarım, Tadilat, Dekorasyon Ve İyileştirme

Bodrum Yapı Mantolama

Mantolama mevsim şatlarına göre ısı kayıp ve kazançlarını engellemek için bina dış kabuğunun ısı yalıtım malzemeleri ile kaplanmasıdır.

 

Bodrum Yapı Tasarım, Tadilat, Dekorasyon Ve İyileştirme

Mermer & Seramik Uygulamaları

Mermer seramik ve kesme taş işçiliğini en uygun fiyatlarla doğru teknikleri uygulayarak konusunda çok deneyimli ustalarla  gerçekleştirmekteyiz.

 

Bodrum Yapı Tasarım, Tadilat, Dekorasyon Ve İyileştirme

Taş Duvar İşleri

Kayrak taşı kalınlıklarına göre duvar kaplaması, şömine, barbekü,iç mekan kaplamaları gibi dekoratif amaçlı uygulamalarda kullanmaktayız.

 

Bodrum Yapı Tasarım, Tadilat, Dekorasyon Ve İyileştirme

İç & Dış Boya İşleri

Bina iç ve dış cephe boya uygulamalarının performansını, kullanılacak malzemenin dayanıklılığı kadar işçilik kalitesi de etkilemektedir.

 

Bodrum Yapı Tasarım, Tadilat, Dekorasyon Ve İyileştirme

İzolasyon 

Konutlarımızı ve konforumuzu tehdit eden sulardan korunmak için yapılan su yalıtımı, çatı, duvar, havuz izolasyon uygulamalarını yapmaktayız

Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.84775.8712
Euro6.55036.5766
Hava Durumu
Anlık
Yarın
7° 3°
Saat
Üyelik Girişi
Site Haritası
Site Menüsü
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret22239